RN73H2BTTD1200D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1200D100
JLCPCB Part #
C2541039
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS