RN73H2BTTD11R7D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD11R7D50
JLCPCB Part #
C2541341
Description
-55℃~+155℃ 11.7Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS