RN73H2BTTD1183C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1183C50
JLCPCB Part #
C2556191
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS