RN73H2BTTD1182F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1182F50
JLCPCB Part #
C2540751
Description
11.8kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS