RN73H2BTTD1172D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1172D100
JLCPCB Part #
C4320642
Description
-55℃~+155℃ 11.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS