RN73H2BTTD1170A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1170A25
JLCPCB Part #
C2570750
Description
-55℃~+155℃ 117Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS