RN73H2BTTD1153C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1153C50
JLCPCB Part #
C2558169
Description
115kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS