RN73H2BTTD1150D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1150D100
JLCPCB Part #
C2544082
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS