RN73H2BTTD1150C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1150C25
JLCPCB Part #
C2558223
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS