RN73H2BTTD1150A05
MFR.Part #
RN73H2BTTD1150A05
JLCPCB Part #
C4139834
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS