RN73H2BTTD1130B50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1130B50
JLCPCB Part #
C4302125
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS