RN73H2BTTD1112C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1112C50
JLCPCB Part #
C2558447
Description
11.1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS