RN73H2BTTD1110C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1110C25
JLCPCB Part #
C2559195
Description
-55℃~+155℃ 111Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS