RN73H2BTTD1100F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1100F25
JLCPCB Part #
C2539889
Description
110Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS