RN73H2BTTD10R2F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R2F100
JLCPCB Part #
C3922374
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS