RN73H2BTTD10R0F25
MFR.Part #
RN73H2BTTD10R0F25
JLCPCB Part #
C4024121
Description
10Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS