RN73H2BTTD1092D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1092D50
JLCPCB Part #
C4035870
Description
10.9kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS