RN73H2BTTD1072B25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1072B25
JLCPCB Part #
C2555381
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS