RN73H2BTTD1070A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1070A10
JLCPCB Part #
C4230515
Description
107Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS