RN73H2BTTD1061C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1061C50
JLCPCB Part #
C2555621
Description
-55℃~+155℃ 1.06kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS