RN73H2BTTD1060C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1060C50
JLCPCB Part #
C2556785
Description
-55℃~+155℃ 106Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS