RN73H2BTTD1053F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1053F50
JLCPCB Part #
C4269563
Description
-55℃~+155℃ 105kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS