RN73H2BTTD1051F100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1051F100
JLCPCB Part #
C2543206
Description
1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS