RN73H2BTTD1051D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1051D50
JLCPCB Part #
C2543283
Description
-55℃~+155℃ 1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS