RN73H2BTTD1051D100
MFR.Part #
RN73H2BTTD1051D100
JLCPCB Part #
C2543218
Description
1.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS