RN73H2BTTD1043C50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1043C50
JLCPCB Part #
C2555633
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS