RN73H2BTTD1043A10
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1043A10
JLCPCB Part #
C4139253
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 104kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS