RN73H2BTTD1042F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1042F10
JLCPCB Part #
C2558613
Description
-55℃~+155℃ 10.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS