RN73H2BTTD1020F25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1020F25
JLCPCB Part #
C2540526
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 102Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS