RN73H2BTTD1020F10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1020F10
JLCPCB Part #
C2558715
Description
102Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS