RN73H2BTTD1001A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1001A10
JLCPCB Part #
C4179657
Description
1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS