RN73H2BTTD1001A05
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73H2BTTD1001A05
JLCPCB Part #
C4298586
Package
1206
Description
1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS