RN73H2BTTD1000F50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1000F50
JLCPCB Part #
C3982583
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS