RN73H2BTTD1000A10
MFR.Part #
RN73H2BTTD1000A10
JLCPCB Part #
C4230698
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS