RN73H2ATTD97R6A10
MFR.Part #
RN73H2ATTD97R6A10
JLCPCB Part #
C2574228
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 97.6Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS