RN73H2ATTD9530D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD9530D25
JLCPCB Part #
C3916873
Description
125mW 953Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS