RN73H2ATTD8763D10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8763D10
JLCPCB Part #
C4278684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 876kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS