RN73H2ATTD8451C10
MFR.Part #
RN73H2ATTD8451C10
JLCPCB Part #
C2569382
Description
125mW 8.45kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS