RN73H2ATTD8351B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD8351B50
JLCPCB Part #
C4216438
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.35kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS