RN73H2ATTD7770A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD7770A05
JLCPCB Part #
C3929465
Description
125mW 777Ω Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS