RN73H2ATTD6982A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD6982A05
JLCPCB Part #
C3999656
Description
125mW 69.8kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS