RN73H2ATTD6492C25
MFR.Part #
RN73H2ATTD6492C25
JLCPCB Part #
C4012154
Description
-55℃~+155℃ 125mW 64.9kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS