RN73H2ATTD6262A05
MFR.Part #
RN73H2ATTD6262A05
JLCPCB Part #
C4223830
Description
125mW 62.6kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS