RN73H2ATTD5761B10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5761B10
JLCPCB Part #
C3999505
Description
125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS