RN73H2ATTD5620B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD5620B50
JLCPCB Part #
C2540135
Description
-55℃~+155℃ 125mW 562Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS