RN73H2ATTD5113B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD5113B50
JLCPCB Part #
C2538261
Description
125mW 511kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS