RN73H2ATTD5050F10
MFR.Part #
RN73H2ATTD5050F10
JLCPCB Part #
C2562501
Description
-55℃~+155℃ 125mW 505Ω Metal Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS