RN73H2ATTD4871B50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4871B50
JLCPCB Part #
C2538585
Description
-55℃~+155℃ 125mW 4.87kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS