RN73H2ATTD4702C50
MFR.Part #
RN73H2ATTD4702C50
JLCPCB Part #
C3989521
Description
-55℃~+155℃ 125mW 47kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS