RN73H2ATTD4590B05
MFR.Part #
RN73H2ATTD4590B05
JLCPCB Part #
C4087076
Description
-55℃~+155℃ 125mW 459Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS